Monter instalacji wentylacyjnej

Miejsce pracy: dolnośląskie
Opis stanowiska: Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie montaż urządzeń i instalacji wentylacyjnej w budynkach nowobudowanych oraz istniejących.

Wymagania:
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • kreatywność i samodzielność,
  • obowiązkowość i samodyscyplina,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Oferujemy:
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Przejrzysty system wynagrodzenia i premiowania,
  • Praca w brygadach dwu lub trzyosobowych wyposażonych w nowe samochody oraz bardzo dobrej jakości narzędzia.

  • Oferta pracy kierowana również do obcokrajowców - Wymagana dobra znajomość j. polskiego.

    Oferty prosimy przesyłać na adres kontakt@hybryd16.pl. Szczegóły dotyczące oferty - tel. 667 16 16 00

    Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

    Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby poprawinie wyświetlić stronę!Zaktualizuja moją przeglądarkę