Kierownik robót instalacyjnych

Opis stanowiska: Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • Planowanie oraz koordynacja robót wentylacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP,
  • Uczestnictwo w realizacji projektów branżowych z zakresu instalacji wentylacyjnych,
  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu, Kierownikiem Budowy, GW, Inwestorem i podwykonawcami,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • Sporządzanie zamówień materiałowych oraz kart materiałowych,
  • Wykonanie harmonogramów prac dla powierzonych odcinków robót,
  • Planowanie prac dla powierzonych odcinków robót przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów.

  • Nasze wymagania:
  • Wykształcenie budowlane w kierunku instalacji sanitarnych,
  • Gotowość i dyspozycyjność do podróży służbowych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Oferujemy:
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Przejrzysty system wynagrodzenia i premiowania,
  • Potrzebne narzędzia do pracy m.in. telefon, samochód służbowy.

  • Oferty prosimy przesyłać na adres kontakt@hybryd16.pl. Szczegóły dotyczące oferty - tel. 667 16 16 00

    Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

    Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby poprawinie wyświetlić stronę!Zaktualizuja moją przeglądarkę