ROZWIĄZANIA DLA BUDYNKÓW NOWYCH

Systemy wentylacji niskociśnieniowej marki HYBRYD 16 idealnie sprawdzą się w budynkach nowo budowanych. Dzięki specjalnym parametrom oraz zastosowanym rozwiązaniom, system będzie odpowiedni dla każdego typu budowanego obiektu.

Usługa składa się z : doboru i projektu systemu HYBRYD 16, dostawy elementów systemu HYBRYD 16 oraz doradztwa technicznego podczas całego procesu inwestycji. Istnieje możliwość zlecenia dostawy wraz z montażem.

DORADZTWO

Skuteczna wymiana powietrza w pomieszczeniach jest niezbędna  do komfortowego użytkowania mieszkania. Aby zapewnić optymalne warunki konieczne jest odpowiednie zaplanowanie projektowanego systemu. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

DOBÓR SYSTEMU

Współpraca z architektem już podczas planowania budowy budynku pozwala na dobór oraz dostosowanie systemu w najbardziej efektywny sposób. W efekcie instalacja systemu jest prostsza i wydajniejsza.

DOSTAWA I MONTAŻ

Zapewniamy dostep do efektywnych systemów wentylacji hybrydowej. Oferujemy kompleksowe realizacje od projektu, przez dostawy podzespołów, po ich specjalistyczny montaż.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby poprawinie wyświetlić stronę!Zaktualizuja moją przeglądarkę

×