WENTYLACJA HYBRYDOWA

Wentylacja hybrydowa łączy w sobie zalety wentylacji grawitacyjnej oraz mechanicznej. Działa naprzemiennie, w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Jeżeli są korzystne, nasada wentylacyjna pełni rolę wywietrznika grawitacyjnego. Kiedy są niewystarczające aby zapewnić pomieszczeniom normatywną wentylację, staje się wentylatorem mechanicznym. Gwarantuje to uzyskanie optymalnej wymiany powietrza w pomieszczeniach, niezależnie od pory dnia i pogody.

System HYBRYD 16 oparty jest na zastosowaniu niskociśnieniowego wentylatora hybrydowego NWH16 o małej mocy, który generuje stałe podciśnienie w kanale wentylacyjnym o wartości zbliżonej do idealnie działającej wentylacji grawitacyjnej. Dodatkowo jego specjalna konstrukcja z wirnikiem umieszczonym ponad wylotem powietrza powoduje, że posiada właściwości wentylacji hybrydowej. Na system składa się także kratka stałego przepływu HYBRYD ST dla nowych budynków oraz wkład stałego przepływu HYBRYD WD dla budynków istniejących.

Dlaczego warto wybrać systemy wentylacji hybrydowej marki Hybryd16KATALOG PRODUKTÓW

Katalog produktów marki HYBRYD 16 prezentuje energooszczędne i komfortowe w użyciu rozwiązania z zakresu niskociśnieniowej wentylacji hybrydowej. Niskociśnieniowe wentylatory hybrydowe, kratki stałego przepływu oraz wkłady stałego przepływu sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach biurowych i komercyjnych.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby poprawinie wyświetlić stronę!Zaktualizuja moją przeglądarkę

×